Uroda Włosy

Procerin na łysienie – zalety i wady tabletek dla mężczyzn

procerin na łysienie
Napisane przez Robert Ciszewski

Procerin nie jest nowością. Ma zalety i wady (tych pierwszych dużo więcej). Jako jeden ze świetnych naturalnych środków na porost włosów dobrze sprawdza się na polu walki z łysieniem i w pewnym sensie nawiązuje do tradycji.

 

Tytułem wstępu

Odkrycie środka na łysienie ma naprawdę długą historię sięgającą IV wieku p.n.e. Wówczas składał się on z żelaza, mini ołowianej, cebuli, alabastru oraz miodu umożliwiającego przełknięcie. W roku 420 p.n.e. Hipokrates wynalazł preparat na łysienie. Jeden z jego recept na wypadanie włosów składała się z: opium, chrzanu, odchody gołębi, burak, a także różnego rodzaju przyprawy. Niegdyś istniał jeszcze jeden bardzo drastyczny sposób na zapobieżenie utracie włosów – kastracja.

Dziś nikt już nie musi sięgać do tak drastycznych środków, bo istnieje Procerin na łysienie.

Zalety Procerinu

Do jego zalet zaliczyć możemy brak konieczności posiadania recepty przy jego wykupie, mała liczba efektów ubocznych, wysoka skuteczność około 88% mężczyzn, którzy odnieśli sukces w walce z łysieniem, podczas stosowaniu preparatu. Również warto wspomnieć o tym, że pacjenci stosujący Procerin ze środkiem Rogaine odnotowywali również dobre rezultaty. Mężczyźni poniżej wieku 40 lat, nawet po zaprzestaniu leczenia produktem Procerin i jego odstawienia, nie mieli nawrotów dolegliwości. Wszystkie składniki są dobrymi jakościowo ziołami i składnikami pochodzenia NATURALNEGO.

Wady Procerinu

Jeśli natomiast chodzi o wady preparatu, to są nimi: fakt, że podczas przyjmowania Procerinu mogą wystąpić delikatne dolegliwości żołądkowe; jeśli jesteś uczulony na Saw Palmetto, mogą wystąpić efekty uboczne w postaci zawrotów głowy, wymiotów, zaparcia lub biegunki; w przypadku utraty włosów z powodu chemioterapii, androgenetycznego łysienia; w przypadku odłożenia na bok środka, wypadanie włosów powróci; efekty jego stosowania są najbardziej widoczne u mężczyzn w wieku od 18 do 35 lat.

Zalety rekompensują wady. Przez wielu mężczyzn Procerin na łysienie uważany jest za środek niezastąpiony toteż stosują go bardzo regularnie i niechętnie wypróbowują inne terapie.

To pozwala stwierdzić, że  jest jedną z najlepszych alternatyw dla łysiejących mężczyzn.

2016 rok

Procerin praktycznie zniknął z polskich sklepów. Jednak pojawił się zastępca – preparat dużo nowocześniejszy i znacznie lepszy od Procerinu. Jest nim >>> Profolan, o którym piszemy w tym artykule.

O autorze

Robert Ciszewski

Leave a Comment

WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner