Informacje Ogólne Suplementy

Suplementy i odżywki Olimp Labs

olimp labs
Napisane przez Ania

olimplabslogoSolidne, tanie, dobre jakościowo suplementy diety dla każdego – tak mogłabym skrótowo opisać produkty Olimp Labs (Laboratories).

Uważam, że w naszych warunkach Olimp sprawdza się najlepiej i choć pewnie nie zaspokaja potrzeb wszystkich odbiorców, na pewno można uznać go za rynkowego lidera otwartego na potrzeby polskiego klienta.

 

Z produktami Olimpu po raz pierwszy zetknęłam się szukając jakiegoś naturalnego suplementu kolagenowego. Po co? Oczywiście w celu zmniejszenia zmarszczek, a raczej zahamowania procesu ich tworzenia się i pogłębiania. Trafiłam na Collagen Active (kolagen z dodatkiem witaminy C bodajże) i tak już przy tym produkcie zostałam od czasu do czasu wracając do niego – bo musicie wiedzieć, że stałej, nieprzerwanej suplementacji nie uznaję, nie można organizmu przyzwyczajać do suplementów, musi się sam trochę wysilić, ale raz na jakiś czas pomóc mu trochę można.

W przypadku wszystkich suplementów decydujące są czynniki takie, jak jakość, cena i dostępność. Olimp Labs dba o to, żeby wszystkie te elementy złożyły się na przyjazną (przepraszam za powtórzenia) mozaikę z punktu widzenia polskiego klienta.

olimplabslogo

Jakość

Jakość gwarantuje świetne zaplecze laboratoryjne i produkcyjne. Olimp Labs to już prawdziwe zaawansowane laboratorium suplementacyjne działające praktycznie na terenie całej Europy. Firma znana jest nie tylko u nas.
Kolejną gwarancją są posiadane przez firmę certyfikaty. Za jej rzetelnością i poważnym podejściem do działalności może przemawiać fakt, iż niedawno Olimp Labs rozpoczęło starania o zyskanie statusu zakładu farmaceutycznego i rozpoczęcie produkcji produktów leczniczych. Ja osobiście mam w związku z tym mieszane uczucia (nie znoszę farmaceutycznych koncernów), ale uważam że to całkiem rozsądne i sprytne posunięcie. Mam nadzieję, że działalność na polu suplementów prowadzona przez Olimp Labs od lat na tym nie ucierpi.

Cena

Ceny produktów Olimp Labs są naprawdę bardzo przyjazne. Pamiętam, że pakiet “kolagenowy” kupiłam za jakieś 20 czy 30 zł – co wystarczyło mi mniej więcej na miesiąc stosowania. W porównaniu z produktami firm zagranicznych suplementy Olimp Labs są nieporównywalnie ekonomiczniejsze, choć z drugiej strony – za granicą też zdarzają się promocje (vide: taniutki czasami Health Spark).

Produkty Olimp Labs mogą też nie zaspokajać wszystkich potrzeb, ale firma nieźle się stara żeby to zrobić.

Duży wybór

Olimp Labs tworzy suplementy dla początkujących i zaawansowanych. W ich ofercie znajdziesz i witaminy, i minerały, i suplementy na włosy i bardzo złożone specjalne odżywki dla sportowców. Jest w czym wybierać.

Zakupy możesz robić w sklepach i aptekach stacjonarnych.

O autorze

Ania

Leave a Comment

WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner