Skuteczny spalacz tłuszczu dla profesjonalistów, amatorów, a nawet kobiet

Najlepszym spalaczem tłuszczu jest ruch, ale często okazuje się niewystarczającą pomocą. Dobry i skuteczny spalacz tłuszczu (suplement) przyda się więc każdemu, kto chce szybko zredukować tkankę tłuszczową. A każdy kto poważnie myśli o kształtowaniu zgrabnej, wysportowanej sylwetki prędzej czy później po spalacze sięga.

Od razu zastrzegam, że w tym artykule będę mówić o spalaczu / spalaczach przeznaczonych dla możliwie szerokiego kręgu osób. Nie chcę ograniczać się jedynie do profesjonalistów lub też intensywnie trenujących sportowców, bo przeciętni ludzie nawet bardziej liczą na pomoc spalaczy.

Na szczęście istnieje przynajmniej jeden produkt, który może być stosowany przez obie grupy: profesjonalistów i amatorów. Z powodzeniem pomoże też kobietom i dziewczynom. Bo najlepsze spalacze są nie tylko dla mężczyzn!

Czy fat burnery są dobrym wyborem dla osób chcących schudnąć?

Tak, to dobry wybór dla każdego. Osoby borykające się z nadwagą powinny zadbać o możliwie maksymalnie szybkie zredukowanie tkanki tłuszczowej i chociaż jest to możliwe na trzy sposoby, to przyspieszenie spalania w każdym przypadku doskonale się sprawdzi.

Niektóre spalacze potrafią zdziałać znacznie więcej. Oprócz redukcji tkanki tłuszczowej mogą poprawić wydolność treningową, zredukować apetyt i zmniejszyć ilość kalorii wchłanianych z pożywieniem. Takie spalacze są wyborem wprost idealnym. A jeśli do tego są uniwersalne, to znaczy nadają się do stosowania przez dosłownie każdego – z powodzeniem można wykorzystać taką pomoc.

Osobiście znam jeden taki spalacz i polecam go każdemu, kto chce zintensyfikować proces redukcji tkanki tłuszczowej. Z powodzeniem mogą stosować go osoby aktywnie i intensywnie uprawiające sport (z kulturystyką włącznie), osoby o mniejszej lub znikomej aktywności fizycznej, mężczyźni i kobiety. Tym spalaczem jest >>> Fast Burn Extreme (sprawdź tutaj jakie ma działanie).

Czym są spalacze tłuszczu?

Jak sama nazwa wskazuje są to preparaty, które przyspieszają spalanie tłuszczu. Powodują one, że podczas wysiłku organizm w pierwszej kolejności sięga właśnie po zapasy nagromadzone w tkance tłuszczowej. Bez takiego wspomagania, jako pierwsze spalane są węglowodany, a tkanka tłuszczowa jest trudna do ruszenia. W rzeczywistości fat burnery działają trójtorowo: rozbijają tkankę tłuszczową, zamieniają ją na energię, podkręcają metabolizm.

Jakie składniki spalają tłuszcz

Do najpopularniejszych fat burnerów należą guarana (kofeina), zielona kawa czy l-karnityna. Te składniki pojawiają się w większości suplementów, jednak wcale nie są najskuteczniejszymi spalaczami.

Do najefektywniejszych (najsilniejszych) spalaczy tłuszczu, które są jednocześnie na tyle bezpieczne, że mogą być stosowane przez każdego należą:

 • synefryna,
 • kapsaicyna,
 • ketony malinowe,
 • HCA,
 • forskolina.

Substancje te pochodzą odpowiednio z: gorzkich pomarańczy, ostrych papryczek, malin, garcynii kambodżańskiej i pokrzywy indyjskiej.

Wszystkie te składniki, plus kilka innych równie ważnych bo decydujących o efektywności spalania i odchudzania, znajdziesz w >>> Fast Burn Extreme.

Kiedy fat burner jest skuteczny?

Wbrew zapewnieniom niektórych producentów, żaden preparat nie gwarantuje schudnięcia bez wysiłku. Co więcej, fat burnery jako jedyny element odchudzania są zupełnie nieskuteczne. Ich działanie uaktywnia się podczas wysiłki fizycznego. Przyspieszają one spalanie tłuszczu, tym samym intensyfikując efekty treningu. Bez aktywności fizycznej nie ma co liczyć na zmianę sylwetki. Ważna jest także odpowiednia dieta, w której powinno znaleźć się sporo białka i zdrowych tłuszczy. nie znaczy to jednak, że po takie suplementy mogą sięgać jedynie zawodowi sportowcy. Już przy rekreacyjnym treningu trzy razy w tygodniu warto skorzystać z takiego wsparcia. Fat burnery pomagają w szczególności pozbyć się tkanki tłuszczowej z trudnych partii ciała. U kobiet są to przede wszystkim uda, pośladki i brzuch.

Kiedy nie używać spalaczy tłuszczu?

Pełna lista przeciwwskazań dostępna jest zawsze na ulotce dołączonej do opakowania. Jednak po tego typu suplementy nie powinny sięgać kobiety w ciąży oraz karmiące, dzieci i młodzież a także ludzie mający skłonność do depresji. Przeciwwskazaniem bywa także nadciśnienie i nietolerancja kofeiny.

Efekty działania dobrego spalacza tłuszczu

Dobry spalacz jest nie tylko spalaczem. Efekty jego działania będą więc zwielokrotnione przez fakt, iż np. >>> Fast Burn Extreme wpływa na fizjologię na co najmniej kilku płaszczyznach. 

I tak, możesz liczyć na to, że dzięki wspomnianemu wyżej suplementowi:

 • twój metabolizm przyspieszy, i tkanka tłuszczowa będzie spalana dużo szybciej,
 • nie będziesz przyswajać aż tylu kalorii z pożywienia,
 • będziesz jeść mniej, bo twój apetyt zostanie ustabilizowany na zdrowym poziomie,
 • będziesz mieć więcej energii by zintensyfikować treningi lub je rozpocząć,
 • w czasie treningów będziesz spalać więcej kalorii,
 • poprawie ulegnie również twój nastrój, przez co wzrośnie motywacja.