Uroda Włosy

Seria Kerastase na Odżywienie i Wzmocnienie Włosów

kerastese na wzmocnienie włosów
Napisane przez Ania

Dzisiaj opiszę firmę Kerastase która bywa dość często stosowana przez profesjonalne salony kosmetyczne. Firmę tę charakteryzuje naprawdę bardzo szerokie spektrum dostępnych produktów. Ciężko nawet wyliczyć wszystkie. Wśród kosmetyków marki szczególnym powodzeniem cieszą się produkty z linii Kerastese na wzmocnienie włosów, ale inne też są warte uwagi.

Kerastase na wzmocnienie włosów (i nie tylko):

Kerastase na wzmocnienie włosów suchych – Gluco-Active

Pierwszą serią produktów tej firmy, którą chciałabym Wam przedstawić jest grupa preparatów oznaczona nazwą Gluco-Active. Jest to linia  która przeznaczona jest do kompleksowej ochrony i odżywiania fryzur suchych i wrażliwych.

Produkt ten dostępny jest w różnych pojemnościach, ale najbardziej klasyczną jest ta litrowa. Preparat ten zawiera w sobie zestaw protein, polimerów, oraz pochodne silikonu. Pozwala to na dość szybkie odżywienie zniszczonych i wypadających przez to włosów. Co ciekawe można wybrać konkretną kurację dla swojej fryzury, a jest ten wybór zależny od stopnia jej zniszczenia.

Polecam szczególnie litrowe mleczko Lait Vital. Wystarcza na bardzo długo (wiele miesięcy), a świetnie witalizuje zniszczone włosy.

kerastaseglucoactive

Źródło eStyl.pl

Więcej informacji TUTAJ

Kerastase Specifique

Cechą łączącą te produkty jest to, że ich zadaniem jest utrzymanie skóry głowy i włosów w odpowiednim – zdrowym stanie.

I w tej serii znajdziecie podobne rodzaje produktów jak w Gluco – Active. Bo i tu jest na przykład kąpiel odżywcza do włosów. Różnica jest przede wszystkim do jakich włosów może być stosowana i sposób działania. Jeśli więc masz problem z tym, że Twoja fryzura ma skłonność do przetłuszczania, ale jednocześnie przy samej nasadzie są suche, do tego skóra głowy jest bardziej narażona na łupież to ta linia jest przeznaczona dla Ciebie.

Co ciekawe Specifique pozwoli powstrzymać nadmierne wypadanie włosów i niektóre kosmetyki mogą je zagęszczać. Cała idea działania tych produktów polega na tym, że często łysienie i ogólne osłabienie fryzury wynika z nie tyle z samych włosów co z działania skóry głowy.

Szczególnie polecam Kąpiel zagęszczającą do włosów. 250ml wystarczy na dość długo i świetnie powiększa objętość fryzury.

kerastasespecifiquekapiel

Źródło: eStyl.pl

Więcej informacji TUTAJ

Kerastase Dermo Calm – coś dla wrażliwych włosów

Dermo Calm jest to linia preparatów typowo relaksujących, ale także stabilizujących i odżywiających głowę. W ten to sposób zapewnia też zdrowe włosy. Właściwie cała linia zamyka się o preparat będący kąpielą odżywiającą.

Genialnie odstresowuje, co tak naprawdę objawia się tym, że podniszczone, przesuszone włosy po paru użyciach odzyskują blask i witalność.  Polecam szczególnie kąpiel witalizującą.

Źródło: eStyl.pl

Źródło: eStyl.pl

Więcej informacji TUTAJ

O autorze

Ania

Leave a Comment

WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner