Diety i odchudzanie Suplementy

Raspberry Ketone 700 tabletki, które spalają tłuszcz

raspberry ketone tabletki
Napisane przez Ania

Spalają tłuszcz, za nas. No może nie do końca jest to tak proste, ketony nie robią “pstryk” – człowiek natychmiast nie chudnie, ale po ostatnich lekturach i eksperymentach z nimi mogę stwierdzić, że coś w tych ketonach jest takiego, że pobudza (bez sensacji) i odchudza.

 

Jak działają raspberry ketone (ketony malinowe)?

Jedni porównują ich działanie do efedryny, inni synefryny, jeszcze inni guarany. Rzeczywiście ketony działają pobudzająco, ale nie sieją takiego spustoszenia w organizmie jak efedryna i nie są tak łagodne jak guarana.

Powiedziałabym, że to coś pośrodku.

Ketony malinowe działają lekko pobudzająco, lekko termogenicznie, ale przede wszystkim poprawiają proces tzw. lipolizy czyli rozpadu i spalania tłuszczu.

Trudno wyrządzić sobie nimi krzywdę, choć radziłabym uważać i nie przedawkowywać ich tj. stosować zgodnie z zaleceniami producenta wybranych tabletek.

Raspberry Ketone tabletki i kapsułki

Ketony malinowe sprzedawane są w postaci suplementów (vide: raspberry ketone tabletki w dowolnej wyszukiwarce), choć na dużą skalę (na potrzeby przemysłu etc.) sprzedaje się je pod postacią proszku.

Jak nazwa wskazuje związki te pochodzą z malin, ale jedzenie malin nie zadziała raczej odchudzająco. Dlaczego? Zbyt mało w nich ketonów, należałoby zjadać kilogramy owoców by nasycić organizm ketonami w stopniu satysfakcjonującym. Poza tym maliny są mimo wszystko owocami, a więc źródłem łatwo przyswajalnej i bardzo tuczącej fruktozy.

Pozostają suplementy. I pytanie, które z nich są najlepsze?

A te tabletki mogę polecić: Raspberry Ketone 700

 

Na rynku jest ich trochę. Suplementy z ketonami malinowymi należą do dość popularnych produktów, bo też cieszą się dobrymi opiniami. Niestety – większość z nich zawiera zbyt małe ilości ketonów, bo nawet jeśli są to suplementy typowo (czysto) ketonowe to zawierają różne wypełniacze i konserwanty.

Suplement z optymalną dawką czystych ketonów nie istnieje, a gdyby istniał, jego cena byłaby niebotyczna.

Dlatego też (niestety, albo i stety) lepiej kupować takie tabletki z ketonami malinowymi, które zawierają ekstrakty z innych, również odchudzających roślin.

Moim zdaniem najelpsze są >>> Raspberry Ketone 700 – tabletki z ketonami i synefryną (spalaczem, podobnym nieco do efedryny ale zdrowszym) oraz guaraną!

Takiej silnej mieszance nie sposób się oprzeć,  bo i powinna zadziałać na każdego!

Dowiedz się zresztą więcej na stronie dystrybutora >>> POD TYM ADRESEM.

O autorze

Ania

Leave a Comment

WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner