Raspberry Ketone 700 tabletki, które spalają tłuszcz

 

Spalają tłuszcz, za nas. No może nie do końca jest to tak proste, ketony nie robią “pstryk” – człowiek natychmiast nie chudnie, ale po ostatnich lekturach i eksperymentach z nimi mogę stwierdzić, że coś w tych ketonach jest takiego, że pobudza (bez sensacji) i odchudza.

 

Jak działają raspberry ketone (ketony malinowe)?

Jedni porównują ich działanie do efedryny, inni synefryny, jeszcze inni guarany. Rzeczywiście ketony działają pobudzająco, ale nie sieją takiego spustoszenia w organizmie jak efedryna i nie są tak łagodne jak guarana.

Powiedziałabym, że to coś pośrodku.

Ketony malinowe działają lekko pobudzająco, lekko termogenicznie, ale przede wszystkim poprawiają proces tzw. lipolizy czyli rozpadu i spalania tłuszczu.

Trudno wyrządzić sobie nimi krzywdę, choć radziłabym uważać i nie przedawkowywać ich tj. stosować zgodnie z zaleceniami producenta wybranych tabletek.

Raspberry Ketone tabletki i kapsułki

Ketony malinowe sprzedawane są w postaci suplementów (vide: raspberry ketone tabletki w dowolnej wyszukiwarce), choć na dużą skalę (na potrzeby przemysłu etc.) sprzedaje się je pod postacią proszku.

Jak nazwa wskazuje związki te pochodzą z malin, ale jedzenie malin nie zadziała raczej odchudzająco. Dlaczego? Zbyt mało w nich ketonów, należałoby zjadać kilogramy owoców by nasycić organizm ketonami w stopniu satysfakcjonującym. Poza tym maliny są mimo wszystko owocami, a więc źródłem łatwo przyswajalnej i bardzo tuczącej fruktozy.

Pozostają suplementy. I pytanie, które z nich są najlepsze?

A te tabletki mogę polecić: Raspberry Ketone 700

 

Na rynku jest ich trochę. Suplementy z ketonami malinowymi należą do dość popularnych produktów, bo też cieszą się dobrymi opiniami. Niestety – większość z nich zawiera zbyt małe ilości ketonów, bo nawet jeśli są to suplementy typowo (czysto) ketonowe to zawierają różne wypełniacze i konserwanty.

Suplement z optymalną dawką czystych ketonów nie istnieje, a gdyby istniał, jego cena byłaby niebotyczna.

Dlatego też (niestety, albo i stety) lepiej kupować takie tabletki z ketonami malinowymi, które zawierają ekstrakty z innych, również odchudzających roślin.

Moim zdaniem najelpsze są >>> Raspberry Ketone 700 – tabletki z ketonami i synefryną (spalaczem, podobnym nieco do efedryny ale zdrowszym) oraz guaraną!

Takiej silnej mieszance nie sposób się oprzeć,  bo i powinna zadziałać na każdego!

Dowiedz się zresztą więcej na stronie dystrybutora >>> POD TYM ADRESEM.