Uroda Włosy

Locerin – tabletki na wypadanie włosów (wyczerpująca recenzja)

locerin tabletki na wypadanie włosó
Napisane przez Ania

Locerin to nowoczesne tabletki na wypadanie włosów. Czegoś takiego jeszcze do tej pory nie widziałam. Recenzję przygotowałam wspólnie z koleżanką, bo właściwie to ona używała tych tabletek i dokładnie je poznała. Ja zajęłam się jedynie stroną techniczną i zebraniem wszystkiego w jednym artykule.

A zaczęło się jak w reklamie, bo bodajże pół roku zobaczyłam po raz pierwszy koleżankę i od razu zauważyłam, że coś stało się z jej włosami. Coś pozytywnego. Zaczęłam dopytywać. Okazało się, że używa Locerinu właśnie i to on postawił jej włosy na nogi – o ile można tak powiedzieć o włosach.

Gośka zawsze miała słabe włosy, ale prawdziwa tragedia zaczęła się po ciąży. Wtedy nie tylko włosy się posypały, ale straciły resztki blasku i generalnie wyglądały bardzo nieciekawie. Trudno było cokolwiek z nimi zrobić. Pomagałam w szukaniu różnych ciekawych produktów, które mogłyby ożywić i wzmocnić jej włosy, jedne były lepsze drugie gorsze, ale dopiero Locerin okazał się strzałem w dziesiątkę. I to nie ja go znalazłam.

Co to jest ten Locerin i dlaczego jest taki dobry?

Jak napiszę, że czegoś takiego jeszcze u nas nie było – na pewno nie skłamię, bo >>> Locerin to bodaj najnowocześniejsze tabletki na wypadanie włosów. To przede wszystkim suplement przeznaczony dla kobiet. Chociaż mężczyźni też mogą go używać, bo nie ma tam żadnych składników, które mogłyby panom zaszkodzić (Robert sprawdzał, więc wiem co mówię).

Oprócz zahamowania wypadania włosów Locerin umożliwia szybszy ich porost, i to w sensie dosłownym. Dodatkowo tabletki świetnie regenerują i odbudowują włosy. Jednym słowem można ich użyć do przywrócenia kondycji i blasku włosom totalnie zniszczonym.

Jak to możliwe, czyli skład działanie Locerinu

Nie jestem fachowcem od faz wzrostu włosa, ale Robert, który z racji problemów z łysieniem nieźle się na tym zna, wytłumaczył mi wszystko. Otóż najważniejszym składnikiem Locerinu jest AnaGain Nu. Pod tą nazwą kryje się związek będący jednocześnie stymulatorem i przekaźnikiem informacji, które wpływają na proces wzrostu / wypadania włosów. Jak zrozumiałam to specjalnie opracowana substancja przypominająca działanie transmitterów.

Wpływ na wypadanie włosów

Tak to wyglądało w badaniach

A ujmując to prościej w tychże badaniach stwierdzono, że już po jednym miesiącu stosowania tej substancji utrata włosów zmniejszyła się o niemal 1/3 co jest bardzo dobrym wynikiem.

Locerin – wpływ na porost włosów

Wpływ na porost włosów

Mówiąc prościej: okazało się, że po prostu pod wpływem AnaGain włosy szybciej rosną.

Te badania znajdziecie też dokładniej opisane na stronie >>> Locerin.pl.

Jakie inne składniki zawierają te tabletki na wypadanie włosów

Ten nowy wynalazek to nie jedyny składnik, któremu tabletki zawdzięczają swoje działanie. Są tam też ekstrakty ze skrzypu, bambusa, pokrzywy, lucerny siewnej, MSM, kapsaicyna, bioperine, witaminy i minerały. Dużo ich. Bardzo dużo, zamiast pisać załączę ponownie obrazek ze składem.

Locerin skład

Jak widzisz bardzo dużo tego, gdybym teraz miała się rozwodzić nad działaniem poszczególnych składników pewnie zaraz byś stąd uciekła / uciekł. Dlatego pozwolę sobie jedynie stwierdzić, że składniki:

  • hamują wypadanie włosów,
  • poprawiają porost (tempo wzrostu) włosów,
  • odbudowują i regenerują włosy,
  • porządkują włosy – one przestają się puszyć i wyglądać jak słoma czy siano,
  • nadają włosom blask,
  • zapewniają nawilżenie i elastyczność,
  • pogłębiają naturalny kolor włosów, a w początkach siwienia mogą chronić i przed nim.

I rzeczywiście tak działają, czego przykładem jest Małgorzata.

Skutków ubocznych nie ma.

Gdzie szukać Locerinu, gdzie go kupić?

Widziałam go bodajże w dwóch sklepach:

Gosia kupowała i kupuje w drogerii, tam go znalazła przy okazji jakichś innych zakupów. Ja zamówiłam już w oficjalnym.

PS Czekam na fotki od Gosi, gdy tylko mi je prześle, albo jak zrobię własne wstawię je. Na razie zdjęcie ze sklepu.

O autorze

Ania

1 Komentarz

  • Świetne są te tabletki, nie przypuszczałam, że tak dobrze poprawią stan moich włosów, a próbowałam już wszystkiego i locerin kupiłam już właściwie nie mając nadziei że mi pomoze, a pomógł oj pomógł i to bardzo, polecam!

Leave a Comment

WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner