Uroda Włosy

Kamiwaza może pomóc na łysienie plackowate, łupież i łojotokowe zapalenie skóry głowy

Napisane przez Ania

Łysienie to nie tylko typ androgenowy, a więc spowodowany genetyką i hormonami. Istnieje dużo przyczyn egzogennych, czyli takich z którymi stykami się na co dzień. Należą do nich między innymi leki, środki chemicznie, nieodpowiednia dieta, także zanieczyszczenie atmosfery.

 

Wszystkie te przyczyny mogą być powodem pojawienia się łysienia plackowatego, które nie jest tak uciążliwe jak to androgenowe, ale również powoduje spustoszenie na głowie,a do tego może źle wpłynąć na psychikę.

Zazwyczaj leczenie tego typu wypadania włosów polega na wyeliminowaniu czynnika który mógł go spowodować. Ustalenie tegoż może być co prawda dość żmudnym procesem, a wynika to z dużej ilości możliwości przyczyn powstawania łysienia plackowatego.  A co z leczeniem?

Leczenie można wspomóc Kamiwazakamiwaza

Kamiwaza tak naprawdę nie jest przeznaczona tylko i wyłącznie do walki z łysieniem plackowatym.

Jako, że jej głównym zadaniem jest stymulacja włosów do wzrostu logiczne jest, że pomóc może ten preparat w przypadkach gdzie mamy do czynienia z nadmiernie wypadającymi włosami.

Kamiwaza jest produktem w całości stworzonym na bazie roślin.

Działa bezpośrednio na mieszki, które w momencie gdy włos wypadnie przechodzą w stan spoczynku. W przypadku łysienia często przechodzenie z tego stanu do fazy wzrostu jest zaburzone. W momencie kiedy dodatkowo nie jest stymulowany po prostu zanika. Dlatego też potrzebujemy pewnych stymulatorów mieszków włosowych.

W przypadku preparatu Kamiwaza są to ekstrakty roślinne z tradycyjnie używanych w medycynie japońskiej od setek lat ziół. Dodatkowo dla wszelkich niedowiarków wykorzystano tutaj najnowsze biotechnologie, które właściwie miały za zadanie udowodnić skuteczność tychże ziół.

Rośliny te działają na tak zwane wolne rodniki. Nadmiar tychże atakuje właśnie mieszki włosowe powodując w nich uszkodzenie białek i DNA, a to niestety kończy się zazwyczaj ich powolnym „obumieraniem”. Sytuacja jest dość prosta, jeśli mieszek straci zbyt wiele komórek, wtedy zanika jego zdolność do produkcji włosów. Dlatego warto zastosować coś co pozwoli uniknąć strat spowodowanych zbyt dużą ilością tlenu w komórkach. Taką właśnie rolę pełnią ekstrakty z roślin zawarte w Kamiwazie.

Stosowanie

Stosowanie tego preparatu jest dość łatwe. Wciera się go raz dziennie w skórę głowy, dobrze przy tym ją masując. Najlepiej stosować go wieczorem, pozostawić na kilka godzin, a potem dokładnie zmyć. Długość kuracji zależy od problemu który chcemy rozwiązać. Jeśli chodzi o łysienie plackowate powinna ona trwać około 3-4 miesięcy. Potem aby efekt w pewien sposób jeszcze wzmocnić można Kamiwazę stosować 2 razy w tygodniu.

Inne zastosowania

 

Kamiwaza to preparat o dość szerokim spektrum problemów z którymi może sobie poradzić. Jeśli dotknie Cię łupież, albo łojotokowe zapalenie skóry głowy  również możesz zastosować ten produkt. W pierwszym przypadku przez 7 dni codziennie , potem dwa razy w tygodniu przez miesiąc. W drugim kuracja trwa nieco dłużej. Codziennie przez 6 tygodni należy wcierać preparat w skórę głowy, potem jeszcze przez 3 miesiące co mniej więcej 4 dni.

Dość istotną zaletą tego preparatu jest brak skutków ubocznych, a także reakcji alergicznych.

Kamiwazę kupisz w dobrych aptekach, kosztuje ok. 58 zł np. TUTAJ.

 

O autorze

Ania

Leave a Comment

WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner