Informacje Ogólne Suplementy

Health Spark

health spark
Napisane przez Ania

Co tu dużo mówić. Uważam, że są najlepsi. Zakochałam się w ich produktach jakieś trzy lata temu i od tamtej pory pozostaję im wierna – z nielicznymi wyjątkami.

Co to za firma?

Health Spark to firma angielska. Działała głównie na rynku brytyjskim, choć w niektórych sklepach polskich (o tym za moment) też pojawiały się jej suplementy.

Tworzą te suplementy od podstaw, mają różne receptury: proste i kombinowane. Idealnie odpowiadają na potrzeby osób takich, jak ja – ceniących sobie nowinki suplementacyjne (dietetyczne, naukowe, etc.) i perfekcję w działaniu.

Najważniejsze, z punktu widzenia klienta jest to, że Health Spark działa w oparciu o GMP (standardy produkcji suplementów, bardzo ważne, bo gwarantują wysoką jakość).

Dla polskiego klienta może być ważne to, że firma od pewnego czasu prowadzi sprzedaż na cały świat. Możesz kupować u nich bezpośrednio nawet jeśli mieszkasz w Polsce.

healthsparklogo

Mają wszystko lub prawie wszystko

Zaglądam tam regularnie i śledzę pojawiające się nowinki. Oczywiście nie sposób je wszystkie wypróbować. Stale kupuję tam 5-htp, koenzym Q10 (bardzo ważny suplement), a od czasu do czasu jakieś inne fajne produkty.

Znajdziesz tam wszystko od środków odchudzających (topowych takich jak jagody acai, ketony malinowe etc.) poprzez suplementy diety wspomagające zdrowie i urodę (5htp, kolagen, koenzym, witaminy i minerały) po środki pomocne w leczeniu problemów z erekcją czy potencją. Mają też ciekawe, choć diabelnie drogie (dlatego ich nie wypróbowałam) kosmetyki.

Ceny suplementów są natomiast przyjazne dla polskich portfeli, a wysyłka jest za darmo – na cały świat.

Zamawianie i wysyłka w sklepie Health Spark

Musisz jako tako radzić sobie z angielskim, bo polskojęzyczna wersja strony bardzo kuleje, ale co najważniejsze ceny (jeśli klikniesz naszą flagę) podane będą w złotówkach. Płacisz kartą. Od razu otrzymujesz potwierdzenie, a przesyłka dociera z reguły w ciągu 4-5 dni, przy czym Health Spark zastrzega, że może to trwać trochę dłużej. Pewnie i może – kwestia działania polskiej (a może i brytyjskiej) poczty.

Boisz się zakupów zagranicznych?

Kilka suplementów Health Spark dostępnych jest w sklepie Vitalab.pl, w którym też zdarzyło mi się kupować. Perfekcyjna obsługa klienta etc. – to wszystko masz u nich zapewnione. Niestety wybór jest na razie dość ograniczony, ale jak pytałam ostatnio o produkty Health Spark powiedziano mi, że lada moment rozszerzą ofertę. Oby tak było, bo to naprawdę wartościowe produkty.

Aktualizacja: od pewnego czasu Health Spark nie sprzedaje bezpośrednio swoich produktów, skupił się na tworzeniu marek suplementów na zamówienie tzw. marki własne sklepów.

Zobacz też: O suplementach Olimp.

O autorze

Ania

Leave a Comment

WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner