Musisz_To_Mieć Włosy

Dabao – chiński preparat na wypadające włosy

Napisane przez Ania

Wynalazłam go niedawno, choć preparat ten wcale nie jest debiutantem na światowym rynku. Pierwsze badania nad jego potencjalnym składem przeprowadzano już w latach osiemdziesiątych. Grupa chińskich naukowców szukała metody na przyśpieszenie porostu włosów. Już po 7 latach pracy pojawiły się pierwsze naukowe efekty. Stworzono i udowodniono preparat ziołowy w postaci toniku , oparty o tradycyjną chińską medycynę, który sprawdzono w azjatyckich szpitalach.

Oczywiście po wprowadzeniu go na rynek nie pozostawiono go bez zmian, wciąż próbowano polepszyć jego skład i działanie. Co ciekawe już 1987 roku wprowadzono na rynek europejski, najpierw przeprowadzając badania, czy może on pomóc ludziom rasy białej ( a są pewne różnice w przypadku włosów wynikające chociażby z innego klimatu). Badania te rozpoczęto w Holandii i charakteryzowały się dużą dozą dokładności przy sprawdzaniu „ulotkowych” efektów preparatu Dabao.

Badania – efekty i skuteczność DABAOdabao

Same badanie były przeprowadzane w dość klasyczny sposób. Trwały 2 lata z czego tak zwane studium porównawcze to 6 miesięcy, a pozostałe 18 to sprawdzanie wyników długoterminowych. W badaniach tych wzięły udział osoby w różnym wieku i – co ważniejsze dla nas – w różnym stadium i typem łysienia. Zastosowano też metodę która zresztą później stała się pewnego rodzaju standardem przy badaniach skuteczności preparatów na łysienie, czyli podawanie dwóch środków.

Przejdźmy jednak do tego co nas najbardziej interesuje, czyli efektów i skuteczności produktu. Wspominane wyżej badania pokazały, że stosowanie przez pół roku preparatu Dabao spowodowało u 40% procent badanych nastąpił umiarkowany bądź wyraźny wzrost włosów.

W ich przypadku także nastąpiło zwiększenie liczby włosów o 60%.

18 miesięczny cykl wykazał, że stosowanie Dabao dłużej, automatycznie zwiększa się procent liczby włosów.

Po półtora roku stosowanie Dabao liczba osób u których widać wyraźne efekty odrastania włosów zwiększyła sie do 72%.

Jest to dość logiczne, zważywszy na to, że u większości ludzi właściwie każdy preparat zaczyna działać po dłuższym używaniu. Istotną cechą która ma wyróżniać tonik Dabao od innych preparatów jest fakt, że po zaprzestaniu kuracji osiągnięte efekty pozostają niezmienne, a to dość istotna informacja.

Jak to działa?

Sam preparat to tonik na bazie wody i alkoholu z ekstraktami z 10 ziół chińskich. Produkt ten działa między innymi stymulująco na obieg krwi w skórze głowy. Jest to o tyle istotne, że daje możliwość większego i szybszego „pobierania” przez nasze włosy witamin i składników mineralnych, które są im potrzebne do prawidłowego rozwoju.

Dabao ma też poprawiać metabolizm komórek,a to z kolei powstrzymywać łysienie. Wspiera także zdrowy rozwój skóry głowy i włosów , a to przez składniki zawierające dużo witaminy A. Ma też działanie zmniejszające wydzielanie łoju i powstawanie łupieżu.

Produkt ten jest przeznaczony zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Jest on właściwie całkowicie bezpieczny (jakby na to nie spojrzał składa się z wyselekcjonowanych roślin i żadnych sztucznych związków), ale na wszelki wypadek nie powinny używać go kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Jedyną wadą Dabao jest stosunkowo wysoka cena, preparat kosztuje ok. 200 zł, ale jest wydajny i skuteczny.

Zażyczyłam go sobie w prezencie i prezent ten dostałam. Czy poprawia stan włosów? Po dwóch tygodniach wydaje się, że tak! Włosy są jakby mocniejsze i zdecydowanie mniej się przetłuszczają!

Więcej informacji o DABAO znajdziesz TUTAJ.

O autorze

Ania

Leave a Comment

WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner