Ciało Featured Zdrowie

Czas na Oczyszczenie Organizmu i Oczyszczanie Jelit – Jak to Zrobić?

oczyszczanie jelit
Napisane przez Ania

Oczyszczanie organizmu to jednocześnie też oczyszczanie jelit. Sprawdź jak to zrobić szybko, skutecznie, a przede wszystkim bezpiecznie.

Afrykańskie upały to czas idealny dla oczyszczania organizmu z toksyn. Jest jak w saunie, więc jeśli tylko możesz sobie na to pozwolić, pojedź nad wodę i dużo pływaj i zmień dietę na lżejszą. Pij też dużo, naprawdę dużo wody i nie bój się pocić, pocenie oczyszcza organizm z toksyn.

Pozostaje kwestia jelit, tym bardziej że czyste jelita, w których nie zalegają zbędne złogi, są kluczem do zdrowia i dobrego samopoczucia. Problemy z wypróżnianiem się sprawiają, że organizm zatruwany jest od wewnątrz. Tymczasem dolegliwości ściśle powiązane z nieprawidłowym funkcjonowaniem dolnego odcinka przewodu pokarmowego są przypadłościami osiągającymi rozmiary cywilizacyjnej plagi. Czas to zmienić, ale czy można to zrobić? Oczywiście, że tak. Kluczem jest dbałość o oczyszczanie jelit i całego organizmu.

Nie mam zamiaru przekonywać cię, że zrobisz to jedynie przy pomocy zaprezentowanych poniżej produktów, bo bez wątpienia można się bez nich obejść, ale jestem pewna, że jeśli poważnie myślisz o oczyszczeniu organizmu z toksyn, produkty te bardzo ci w tym pomogą.

Po co się męczyć, skoro zadanie to możecie sobie ułatwić, nieprawdaż?

Spośród preparatów dostępnych na rynku wybraliśmy z Robertem kilka, które wspaniale wpływają na układ pokarmowy, jelita i cały ludzki organizm. Poniżej prezentujemy właśnie te preparaty.

Najlepsze sposoby na oczyszczanie jelit, eliminację zaparć i oczyszczenie organizmu z toksyn

Nr 1 to Spirulin Plus

 

Spirulin Plus to naszym zdaniem idealne tabletki oczyszczające dla osób, które chcą wyregulować pracę jelit, uporać się z zaparciami, a jednocześnie oczyścić cały organizm – nie tylko jelita. Zawarte w nim wyciągi z roślin nie tylko delikatnie stymulują ruchy robaczkowe jelit, co wspomaga oczyszczanie jelit i pomaga w usuwaniu zalegających w nich złogów, ale oddziałują też na metabolizm, cyrkulację płynów w organizmie i układ limfatyczny – podstawowego “czyściciela” przestrzeni międzykomórkowych. Tabletki te są w pełni naturalne i bezpieczne, aczkolwiek nie powinny używać ich kobiety w ciąży, matki karmiące piersią, oraz osoby mające jakiekolwiek problemy z nerkami. Dwutygodniowa kuracja oczyszczająca, przeprowadzona raz na jakiś czas, wystarczy by uporać się z problemami jelitowymi, a jednocześnie poprawić funkcjonowanie całego organizmu.

Podoba nam się bardzo za skuteczne działanie przeczyszczające i brak “sensacji” jelitowo – żołądkowych. Spirulin Plus działa wyjątkowo łagodnie. Już w kilka dni pomaga wyraźnie zmniejszyć objętość dolnej części brzucha i wyregulować pracę jelit. Można brać go w ramach kuracji oczyszczających lub doraźnie w razie wystąpienia problemów jelitowych.

<Kliknij po informacje o rewelacyjnym, naszym zdaniem składzie>

Sprawdź dostępność i cenę produktu <KLIK>

zielona linia

Nr 2 to Untoxin

untoxin

Untoxin umieszczamy na drugim miejscu jedynie ze względu na cenę. Jeśli chodzi o skład i działanie produkt ten pod pewnymi względami przypomina Toxiflush. Podchodziliśmy do niego jak do „jeża” ze względu na cenę właśnie, ale okazało się, że niepotrzebnie. Fajnie reguluje naturalny detox organizmu. Zawiera kilka podobnych składników (m.in. te wymienione powyżej), dzięki czemu tabletki te nie tylko oczyszczają poprzez regulację pracy jelit, ale działają też lekko moczopędnie i napotnie. Wzmacniają organizm i odżywiają go, dostarczając cennych ziołowych składników, których na co dzień w naszej diecie aż nazbyt często brakuje.

Polecamy Untoxin ze względu na wygodę kuracji, jej łagodność i skuteczność. Ten produkt też oczyszcza łagodnie, nie zaobserwowaliśmy po nim u siebie nieprzyjemnych sensacji jelitowych. Jest bardzo dobrze tolerowany i wyraźnie poprawia trawienie, a co za tym idzie, również samopoczucie, i to po kilku dniach. Niewątpliwą zaletą Untoxinu jest fakt, iż jest on bardzo wydajny. Jedno opakowanie wystarcza naszym zdaniem z powodzeniem na dwie kuracje.

<Kliknij po informacje o składzie>

Sprawdź dostępność i cenę <KLIK>

zielona linia

Nr 3 to Chlorella + Spirulina

spirulina i chlorella

Jak sama nazwa wskazuje suplement zawiera chlorellę i spirulinę – to super algi, które genialnie oczyszczają organizm z toksyn. Chlorella działa nawet na poziomie komórkowym! Nie bez powodu jako zdjęcie wyróżniające ustawiliśmy foto zielonych warzyw, moc alg wynika między innymi z zawartości chlorofilu nadającego roślinom zielony kolor.

Skład tabletek gwarantuje działanie lekko przeczyszczające, regulujące pracę jelit i wspomagające funkcjonowanie naturalnych mechanizmów oczyszczających. Dzięki preparatowi zyskasz kompleksowe wzmocnienie i oczyszczenie całego ciała. Jego niewątpliwą zaletą jest przyjazna cena!

Uważamy, że i ten produkt warto polecić osobom chcącym łagodnie i skutecznie oczyścić jelita i cały organizm, bo algi, które świetnie się uzupełniają, wymiotą z niego toksyny w stopniu … niespotykanym :-).

<Kliknij po informacje o składzie>

Sprawdź dostępność i cenę <KLIK>

zielona linia

Nr 4 to Chlorella

chlorella

Suplement dość popularny, ale chyba niedoceniany. Na dodatek bardzo bardzo tani i wydajny. Chlorella w odpowiednich ilościach działa jak typowy środek przeczyszczający, ale dodatkowo uwalnia organizm z toksyn zalegających w tkankach i komórkach. Warto polecić go jako alternatywę dla innych preparatów, tym bardziej że to źródło cennych składników odżywczych z chlorofilem na czele.

Jego działania przeczyszczającego nie sposób kwestionować, ale trzeba uważać na dawkowanie!

<Kliknij po informacje o składzie>

Sprawdź dostępność i cenę <KLIK>

zielona linia

Nr 5 to Linea Detox

linea detox

Kapsułki Linea Detox mają złożony skład, jednak tymi kilkoma składnikami, które zawierają trudno naprawdę przeprowadzić detox. Wśród składników pojawiają się wyciąg z pokrzywy czy l-karnityna, bo suplement ma też wspomagać odchudzanie. Naszym zdaniem działa przede wszystkim moczopędnie. Jeśli chodzi o oczyszczanie jelit to działa raczej słabo, chociaż czasem i z zaparciami trochę sobie radzi.

Rewelacji nie ma, ale spróbować można, bo skład jest w sumie przemyślany, a sam suplement łatwo dostępny i dość tani.

<Kliknij po informacje o składzie>

Sprawdź dostępność i cenę <KLIK>

zielona linia

Podsumowanie

Wnioski nie są jednoznaczne. Jak łatwo się domyślić reakcje na preparaty oczyszczające organizm są dość zróżnicowane, co nie pozwala wyciągnąć jednoznacznych wniosków odnośnie ich skuteczności. Niemniej jednak polecamy wymienione produkty, bo na nas działały, lepiej lub gorzej, ale zawsze.

>>> Spirulin Plus jest zdecydowanie najlepszy, a zestawienie jest odwzorowaniem naszych ocen i wrażeń.

Mamy nadzieję, że powyższe zestawienie pomoże ci w podjęciu decyzji odnośnie wyboru najodpowiedniejszego preparatu.

O autorze

Ania

Leave a Comment

WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner