Psyche TheBestOf Zdrowie

Brain Actives opinie i recenzja

brain actives opinie
Napisane przez Robert Ciszewski

Brain Actives to nootropik najnowszej generacji. Moim zdaniem ma chyba najlepszy skład wśród suplementów tego typu. Co najważniejsze, jeśli chodzi o Brain Actives opinie potwierdzają jego pozytywny wpływ na organizm. Konkretnie chodzi o wpływ na pracę mózgu i całego układu nerwowego. W dzisiejszych czasach nootropiki, czy też ogólnie suplementy m.in. na pamięć i koncentrację, to jedna z ważniejszych grup suplementów. I zdecydowanie warto się nimi zainteresować.

Ja zauważyłem, że te suplementy poprawiają nie tylko funkcjonowanie mózgu, co przydaje się w okresach dużego obciążenia pracą (czy nauką). Są też niezwykle ważne dla zachowania sprawności fizycznej. Tak, tak, nootropiki, a szczególnie Brain Actives, bardzo przydają się też osobom pracującym fizycznie i sportowcom.

Oczywiście przetestowałem ten suplement, a zanim to zrobiłem zasięgnąłem języka u osób, które już stosowały > Brain Actives. Opinie innych są przecież w pewnym sensie wyznacznikiem wartości rzeczy, po które sami chcemy sięgnąć.

Czym jest Brain Actives ?

W tej części odpowiem na pytanie czym są nootropiki i czym jest Brain Actives. Myślę, że obydwa wyjaśnienia są istotne dla osób zainteresowanych tematem.

Zacznijmy od nootropików, czyli suplementów (środków) o działaniu nootropowym. Nootropiki to takie preparaty, które wpływają przede wszystkim nasze zdolności poznawcze. Co za tym idzie, pozwalają lepiej funkcjonować na płaszczyźnie intelektualnej. Jednak nie tylko na niej, bo stymulacja układu nerwowego przekłada się również na lepsze funkcjonowanie na płaszczyźnie fizycznej.

Reasumując: Suplementy o działaniu nootropowym poprawiają pamięć, koncentację, ułatwiają funkcjonowanie w warunkach stresu. Sprawiają, że i umysł i ciało odzyskują pełnię swojego naturalnego potencjału.

Brain Actives jest suplementem o działaniu nootroprowym właśnie. To działanie zawdzięcza wyłącznie naturalnym składnikom o potwierdzonym, pozytywnym wpływie na organizm. O składnikach i szczegółach działania opowiadam poniżej. Już na początku warto jednak zaznaczyć, że stosowanie >> Brain Actives jest bezpieczny. A co najważniejsze suplement charakteryzuje wyjątkowa skuteczność.

Jak działa Brain Actives?

Większość suplementów wymaga czasu, by w pełni ocenić efekty ich działania. W przypadku Brain Actives efekt jego wpływu na organizm można zaobserwować już po 30 minutach od wzięcia suplementu. Ocena jego skuteczności jest więc znacząco ułatwiona.

W pierwszych 30 minutach Brain Actives doprowadza do zwiększenia poziomu energii dostępnej dla układu nerwowego. To przekłada się na niemal natychmiastową poprawę pracy i mózgu i całego układu.

Niemal od razu poprawia się też koncentracja i sprawność intelektualna. Skorzystają z tego np. osoby, które pilnie muszą wykonać jakieś zadania umysłowe lub czegoś się nauczyć. Brain Actives autentycznie poprawia zdolność przyswajania wiedzy i tempo zdobywania / opanowywania nowych umiejętności.

Brain Actives bardzo korzystnie wpływa też na ogólne samopoczucie (sprawnie funkcjonujący mózg i nerwy = lepsze funkcjonowanie całego organizmu = dobry nastrój).

Skład z etykiety

Skład suplementu Brain Actives z etykiety (ulotki )

Jak widać skład suplementu jest bardzo bogaty. Każdy ze składników jest bardzo przydatny i korzystnie wpływa na układ nerwowy, mózg i cały organizm. Ja chcę zwrócić dziś twoją uwagę na kilka, moim zdaniem, najważniejszych. Poniżej pokrótce przedstawiam opisy ich działania.

Po pierwsze: teakryna

Często określa się ją mianem lepszej wersji kofeiny. To alkaloid o działaniu podobnie, jak kofeina, pobudzającym i energetyzującym. Ma jednak nad kofeiną tę przewagę, że nie wpływa na ciśnienie krwi. Jest też lepiej tolerowana przez organizm. Co za tym idzie można ją praktycznie “bezkarnie” stosować. Co więcej: mogą po nią sięgać osoby, które kofeiny nie tolerują.

Sprowadzona do łatwo przyswajalnej postaci (opatentowana formuła TeaCrine® ) teakryna w suplemencie, o którym dziś piszę, ma za zadanie poprawić funkcjonowanie mózgu, koncentrację, zdolności poznawcze. I oczywiście zwiększyć zasoby energii.

Ekstrakt z ashwagandhy

Ashwagandha to, moim zdaniem, super zioło. Pisaliśmy już o nim w tym blogu. Roślinka ta nie tylko działa pobudzająco i energetyzująco. Nie tylko zwiększa zdolności poznawcze, ale doskonale wpływa też na nastrój. Jest bezpiecznym, naturalnym antydepresantem.

Bakopa drobnolistna i wąkrotka azjatycka

Ekstrakty z tych dwóch ziół wzmacniają funkcjonowanie mózgu i układu nerwowego. Bakopa ma dodatkowo działanie przeciwwirusowe i antybakteryjne. Wąkrota natomiast ma tę dodatkową zaletę, że wspomaga procesy tworzenia nowych komórek nerwowych. Wspomaga więc regenerację całego układu nerwowego.

Pozostałe składniki

Wśród pozostałych składników znajdziesz witaminy i minerały niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania mózgu i nerwów, ale też korzystnie wpływające na cały ludzki organizm. Warto dodać, że Brain Actives zawiera też ekstrakt z czarnego pieprzu (z piperyną), który jednocześnie energetyzuje i poprawia przyswajalność wszystkich aktywnych składników suplementu.

Pełen skład suplementu omówiono na stronie > BrainActives.pl.

Kto skorzysta stosując ten suplement?

Brain Actives, szczególnie w sezonie jesienno – zimowym (nie bez powodu właśnie teraz piszę ten artykuł) przyda się dosłownie każdemu. Niemniej jednak warto chyba wyodrębnić te grupy osób, którym przyda się najbardziej. I to niezależnie od pory roku. Po suplement powinny / powinni sięgnąć:

  • intensywnie trenujący sportowcy. A to dlatego, że sprawność fizyczna zależy między innymi od CUN,
  • wszystkie osoby odczuwające spadek kondycji psychicznej. Przyda się przy częstych nawrotach chandry i jako stabilizator nastroju,
  • uczniowie, studenci czy wreszcie wszystkie te osoby, które z różnych powodów postanowiły pogłębiać swoją wiedzę. Brain Actives przyda się się też zawsze wtedy, gdy zdobywamy nowe umiejętności,
  • pracownicy umysłowi, czy też tacy, których praca wymaga kreatywnego myślenia. Jeśli twoje codzienne zajęcia wymagają od ciebie refleksu czy czujności – również pomyśl o użyciu tego suplementu.

Czy Brain Actives ma skutki uboczne i przeciwwskazania?

Brain Actives jest suplementem wyjątkowo bezpiecznym. Co do jego stosowania nie ma też przeciwwskazań, poza tymi, które dotyczą wszystkich suplementów bez wyjątku. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych i zdrowych. W razie istnienia jakichś chorób lub przyjmowania leków – przed rozpoczęciem suplementacji należy skonsultować się z lekarzem. Brain Actives nie powinien być przyjmowany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią. Poza tymi wyjątkami jest dostępny dla wszystkich.

Jeśli chodzi o skutki uboczne, to takowych nie stwierdzono.

Brain Actives opinie

Przykładowe opinie o Brain Actives screen 1
Przykładowe opinie o Brain Actives screen 2

Jeśli chodzi o Brain Actives opinie użytkowników w zdecydowanej większości przypadków są pozytywne. Osoby, które zdecydowały się na stosowanie tego nootropiku podkreślają jego niezawodność, skuteczność i szybkość działania. Opinie, które udało mi się znaleźć w zasobach sieci kładą też spory nacisk na bezpieczeństwo stosowania tego produktu.

Suplement jest też bardzo wysoko oceniany przez fachowców: dietetyków i trenerów.

Gdzie i czy warto kupić Brain Actives?

Zważywszy na fakt, iż suplement działa już w ciągu pół godziny – zdecydowanie warto się nim zainteresować. Pełne spektrum działania rozwija już w ciągu pierwszych dni suplementacji. Jest na tyle dobrze dopracowany i na tyle bezpieczny, że można naprawdę sporo skorzystać na suplementacji.

Brain Actives dostępny jest w sprzedaży internetowej, i to praktycznie na całym świecie. Można go kupić w ofercie specjalnej i korzystnych cenowo pakietach. Sprawdź:

O autorze

Robert Ciszewski

Leave a Comment

WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner