Uroda Włosy

Ampułki przeciw wypadaniu włosów – dobra choć droga inwestycja

Napisane przez Ania

Ampułki są jednym z wielu środków przeciw wypadaniu włosów. Ich specyfika polega na tym, że są one skoncentrowanymi, bardzo aktywnymi kosmetykami umożliwiającymi, przynajmniej teoretycznie, szybkie rozprawienie się z włosowymi problemami.

 

Ampułki przeciw wypadaniu włosów zawierają najczęściej serum do stosowania miejscowego, które jest pełne dobroczynnych dla włosów składników.

Ampułki przeciw wypadaniu włosów różnią się od siebie w zależności od ich przeznaczenia. Inne składniki zawierają produkty dla mężczyzn, a inne środki przeznaczone dla płci pięknej. Dzięki temu możesz wybrać produkt, który idealnie spełni Twoje oczekiwania i zapewni najlepsze możliwe efekty.

Na polskim rynku znajdziesz produkty przeciw łysieniu działające na różne typy tej dolegliwości. Znajdziesz ampułki odpowiednie na łysienie spowodowane m.in. stresem, złą dietą, zachwianą gospodarką hormonalną, szokiem emocjonalnym, czy po prostu starzeniem się. Wybierając odpowiedni produkt postaraj się dostosować go do sytuacji w której się znajdujesz. Dzięki temu będzie on o wiele skuteczniejszy.

Pamiętaj, że tylko i wyłącznie regularne stosowanie środków przeciw łysieniu gwarantuje satysfakcjonujące efekty. Nawet najbardziej intensywna kuracja odżywiająca włosy oraz symulująca ich porost nie odniesie skutku jeśli nie zastosujesz się do instrukcji użycia.

Polecane ampułki przeciw wypadaniu włosów

# 1 Aminexil

Przede wszystkim warto zainteresować się aminexilem, który działa niemal tak jak skuteczny w ponad 90% minoxidil. Aminexil dodawany jest do kosmetyków, ale znajdziesz go też pod postacią ampułek. Kuracja wychodzi drogo, ale jest skuteczna. Przy uporczywym wypadaniu włosów radzę od razu zaopatrywać się w jak największe zbiorcze opakowanie.Cena 42 ampułek to jakieś 255 zł, za jedną zapłacisz 12 zł, a za 10 – 86 zł.

Sprawdź zresztą TUTAJ jakie są możliwości.

# 2 Radical

Ampułki zawierają wyciągi z ziół wspomagających porost i kondycję włosów, witaminy i minerały w odpowiednio skoncentrowanej dawce. Są słabsze od Aminexilu, ale w wielu przypadkach działają. Nie pomogą na łysienie androgenowe, choć mogą lekko wzmocnić włosy. Cena ok. 36 zł.

Znajdziesz je TUTAJ.

#3 Czarna rzepa

Tanie, ale skuteczne ampułki o silnych właściwościach odżywczych. Zawierają wyciąg z czarnej rzepy – rewelacyjnie wpływającej na włosy. Jeśli nie łysiejesz wskutek działania DHT (androgenów) a Twoje włosy wypadają jedynie z osłabienia wybierz te ampułki.

Cena ok. 15 zł, więcej o nich TUTAJ.

 

O autorze

Ania

Leave a Comment

WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner