18+ Ciało Zdrowie

6 suplementów dla mężczyzn, czyli jak poprawić potencję możliwie bezpiecznie i bezproblemowo

jak poprawić potencję
Napisane przez Ania

Twoja potencja zawodzi, a penis odmawia posłuszeństwa? Nie jesteś tak sprawny seksualnie, jak byś sobie tego życzył? Nie martw się, są i na to sposoby. Oprócz zmian w stylu życia proponujemy Ci ekspresowe rozwiązanie problemów z zaburzeniami erekcji. Tym rozwiązaniem są zaprezentowane niżej preparaty. To środki naturalne, bezpieczne i zadziwiająco skuteczne. Jak poprawić potencję? Stosując jeden z nich.

Testowane przez kilku kolegów – bywalców siłowni nota bene, więc osoby świadome i swojego ciała i mające pewne pojęcie o fizjologii oraz ewentualnej suplementacji w razie chęci osiągnięcia jakichś (pożądanych) efektów bądź zwalczenia drobnych niedomagań.

Oceny poszczególnych produktów wyglądają mniej więcej następująco:


Eron Plus

Najlepszy – najpełniejsze spektrum działania

Doskonale dobrane proporcje steroli i ziół wspomagających funkcje seksualne u mężczyzn sprawiają, że wśród bezpiecznych, naturalnych środków na zaburzenia erekcji Eron Plus nie ma sobie równych. Wybierając ten preparat szybko uporasz się z problemami i wrócisz do wcześniejszej formy, a nawet zyskasz większą niż kiedykolwiek wcześniej sprawność seksualną.

Pozytywny wpływ Eron Plus na męskość potwierdzają doświadczenia G, E i Roberta.

Eron Plus świetnie wpływa na męskie hormony (w tym testosteron), bo zawiera kozierdkę i buzdyganek, a do tego bardzo szybko stawia na nogi dzięki mega dawce l-argininy.

Całość składa się z 2 suplementów –  długoterminowo działającego Eron Plus i Eron Plus Before zawierającego dużą dawkę l-argininy do stosowania tuż przed stosunkiem.

Gwarancją skuteczności preparatu są ich opinie oraz udzielana przez producenta gwarancja satysfakcji.

Produkt jest bezpieczny, sprawdzony, certyfikowany i łatwo dostępny w sprzedaży internetowej.

SPRAWDŹ AKTUALNĄ DOSTĘPNOŚĆ I CENĘ U DYSTRYBUTORA NA ERONPLUS.PL


Vialafil

Bardzo dobre tabletki i żel

Nie tylko w reklamach, ale i przez użytkowników nazywany naturalnym odpowiednikiem viagry – Vialafil należy do ścisłej rynkowej czołówki i to od kilku lat. Preparat opracowano tak, by tabletki wspomagały potencję (i erekcję) w dłuższej perspektywie czasu, za to żel ma działać natychmiast. Vialafil wspaniale wpływa na męską sprawność seksualną, poprawiając ukrwienie narządów płciowych, zmniejszając stres stojący na przeszkodzie osiągnięciu stanu podniecenia i pełnej erekcji, intensyfikując doznania w czasie stosunku.

I żel i tabletki są dobre, ale najlepiej działają razem. Żel i tabletki nie działają tak intensywnie, jeśli są stosowane oddzielnie.

Vialafil pozwoli Ci szybko odzyskać seksualną formę. Produkt jest bezpieczny, sprawdzony i polecany.

SPRAWDŹ AKTUALNĄ DOSTĘPNOŚĆ I CENĘ U DYSTRYBUTORA NA INTYMNOSC.PL


Potency Therapy

Bardzo dobre tabletki i żel

Potrafią wszystko: likwidują niektóre problemy fizjologiczne leżące u źródeł zaburzeń erekcji, zwiększają ukrwienie narządów płciowych, poprawiają witalność, zwiększają intensywność doznań w tym intensywność orgazmu. Umożliwiają podejmowanie współżycia nawet kilkukrotnie w ciągu doby bez szkody dla jakości i intensywności doznań. Produkt jest w pełni naturalny. Jego recepturę oparto na sprawdzonych ziołach o udowodnionym, pozytywnym wpływie na męski organizm. Jeśli chcesz poprawić jakość swojego pożycia seksualnego to produkt dla Ciebie.

Potency Therapy uważany jest za jeden z najmniej zawodnych preparatów i świetne a nawet najlepsze naturalne remedium na problemy z erekcją i potencją.

SPRAWDŹ AKTUALNĄ DOSTĘPNOŚĆ I CENĘ U DYSTRYBUTORA NA INTYMNOSC.PL


Permen King

Dobre tabletki

Recepturę Permenu oparto na wyciągach z kilku roślin plus l-argininie.

Skład jest dobrze dopracowany, ale aktywnych składników zdecydowanie za mało. Tak czy inaczej Permen King jest lepszy od innych Permenów.

Może nie zadziała tak silnie na funkcje seksualne, jak preparaty zaprezentowane powyżej, ale pomoże Ci zapanować nad zaburzoną fizjologią, dzięki czemu po kilku tygodniach regularnego stosowania Permenu będziesz mógł liczyć na poprawę sprawności seksualnej.

Produkt jest bezpieczny, przebadany i sprawdzony przez licznych użytkowników.

SPRAWDŹ AKTUALNĄ DOSTĘPNOŚĆ I CENĘ W CENEO.PL


Olimp Erekton

 

Perfekcyjnie dopracowana kompozycja kilku ważnych ziół i niezawodność tego preparatu sprawiają, że nie mogliśmy go pominąć. Jedynym minusem Olimp Erekton jest jego wydajność.

Poprawi Twoją sprawność seksualną dość szybko, szybko wyeliminuje też zaburzenia erekcji. W składzie Erektonu znajdziesz najsilniejsze zioła wspomagające funkcje seksualne u mężczyzn, aczkolwiek jest ich ciut mało.

Produkt jest bezpieczny, sprawdzony i polecany przez bardzo wielu mężczyzn.

SPRAWDŹ AKTUALNĄ DOSTĘPNOŚC I CENĘ W CENEO.PL


Vitasteron

Ciekawy dlatego, że oprócz żeńszenia i palmy sabałowej zawiera mleczko pszczele. Faktycznie pomaga na męskość, ale potrzebuje bardzo  dużo czasu. I tu pojawia się problem, bo jedno opakowanie zawiera tylko dziesięć tabletek, a trzeba zjeść kilka opakowań by pojawiły się efekty.

Niemniej jednak to ciekawa alternatywa dla wszystkich tych mężczyzn, którzy np. nie są usatysfakcjonowani z działania innych preparatów. Na pewno nie zaszkodzi, a pomóc może. Spróbować warto.

SPRAWDŹ AKTUALNĄ DOSTĘPNOŚĆ I CENĘ W CENEO.PL


REASUMUJĄC

Wybór jest spory i dość satysfakcjonujący, ale jeśli nie masz czasu na ekesperymenta i poszukiwania to naszym zdaniem:

  • jeżeli zależy ci na MOCNYM UDERZENIU I SILNYM DZIAŁANIU wybierz >>> ERON PLUS,
  • jeżeli nie masz takich wymagań wybierz dowolny inny preparat.

 


Parę rad na koniec:

Jak poprawić potencję i sprawność seksualną?

Wszyscy chcemy być młodzi i sprawni, jednak lata zaniedbań szybko odbijają się na naszym organizmie. Ze statystyk wynika, że jako jedna z pierwszych coraz częściej zawodzi nas sprawność seksualna. Chcesz się nią cieszyć jak najdłużej? Zadbaj o siebie i nie poddawaj się naturze. Poniżej znajdziesz kilka podpowiedzi jak poprawić sprawność seksualną, wyeliminować zaburzenia erekcji i cieszyć się seksem bardziej niż dotychczas..

Przyczyn zaburzeń erekcji, problemów z potencją i zmniejszonej witalności jest wiele. Aby móc skutecznie poprawić te funkcje musisz bacznie swojemu trybowi życia i przyzwyczajeniom. Niewykluczone, że w czasie takiego przeglądu dojdziesz do wniosku, że nie potrzebujesz żadnych specjalistycznych zabiegów, by znów móc być pełnym wigoru i chęci do spędzania upojnych nocy we dwoje.

Po pierwsze: błędy w diecie

Coraz częściej przyczyną męskich dysfunkcji płciowych jest nieprawidłowy sposób odżywiania się i nadużywanie używek.

Niewłaściwy skład posiłków, zbyt duża kaloryczność spożywanych potraw, czy też używki takie jak: alkohol i papierosy wpływają niekorzystnie na układ hormonalny i naczyniowy, a konsekwencją tego wpływu są problemy zdrowotne (nadwaga, otyłość, choroby cywilizacyjne) i problemy w życiu intymnym związane ze znaczącym spadkiem sprawności seksualnej.

Bardzo często w męskim jadłospisie brakuje posiłków, które zawierają niezbędne składniki odżywcze: białka, minerały, witaminy czy zdrowe tłuszcze. Prawidłowe bilansowanie posiłków gwarantuje płodność, potencję, chęć na seks, czy też odpowiednio intensywne przeżywanie erotycznych doznań.

Choć alkohol uznawany bywa czasem za afrodyzjak, okazuje się, że w większych ilościach może spowodować zupełnie odwrotny efekt. Ogranicz jego spożycie, a jeśli już musisz wybieraj czerwone wino – skarbnicę resweratrolu – przeciwutleniacza chroniącego przed większością cywilizacyjnych chorób.

Suplementacja

Tabletki na potencję są coraz popularniejsze, od reklam tych specyfików aż roi się w mediach nawet takich jak radio czy tv. Specyfiki takie mogą przynieść oczekiwane rezultaty, trzeba jednak uważać. Preparaty pochodzące z niesprawdzonych źródeł mogą być niebezpieczne dla zdrowia.

My polecamy specyfiki opisane na stronie głównej serwisu. Są bezpieczne i niezwykle skuteczne, a co najważniejsze – działają naturalnie – wspomagają organizm nie wywierając nań złego wpływu.

Zwróć na przykład uwagę na Eron Plus – to tabletki, które określane są jako naturalna i dostępna bez recepty alternatywa Viagry – popularnej tabletki wzmacniającej potencję. Eron przyczynia się nie tylko do zwalczania impotencji. Regularne zażywanie tego specyfiku jest w stanie podnieść męską sprawność seksualną. Zwiększona ochota na seks, większa satysfakcja z stosunków seksualnych, większe i intensywniejsze doznania – to tylko część zalet stosowania tych tabletek.

Niektórzy mężczyźni stosujący regularnie ten preparat twierdzą też, że kapsułki te są w stanie zwiększyć rozmiar penisa – zwiększają zarówno jego długość, jak i objętość. Eron Plus to jednak przede wszystkim specyfik, który poprawia ukrwienie narządów płciowych i usprawnia przepływ krwi, dzięki czemu wykazuje działanie zdrowotne.

Wart uwagi i polecenia jest też preparat o dużo mówiącej nazwie Vialafil. Specyfik ten ma formę tabletek. Ich regularne zażywanie przyczynia się zarówno do wzmocnienia potencji (nawet o sześćdziesiąt procent), jak i do wydłużenia czasu trwania stosunku seksualnego. Zażywanie Orgasm Extra owocuje również stwardnieniem oraz lekkim wydłużeniem penisa. Skład tego specyfiku został tak skomponowany, by możliwe było odczuwanie bardzo mocnych orgazmów.

Kiedy potrzebne jest leczenie

Jeśli żadne środki nie pomagają, niezbędne może okazać się specjalistyczne leczenie. Nie obawiaj się go i nie zwlekaj. Im później je rozpoczniesz tym gorzej dla Ciebie, bo odwlekanie kuracji może skutkować trwałymi zmianami w obrębie narządów płciowych, a na pewno zmianami, które trudniej będzie wyleczyć.

 


Preparaty na potencję

Potencja w publikacjach naukowych definiowana jest jako umiejętność do pełnienia funkcji seksualnych i jednoczesnego czerpania przyjemności ze stosunku płciowego. Mówiąc ogólniej, jeśli mężczyzna nie ma zaburzeń potencji jego erekcja w stanie podniecenia następuje bez żadnych komplikacji oraz bólu, a ejakulacja sprawia przyjemność. Mężczyźni, którzy dotknięci są problemem impotencji lub mówiąc inaczej zaburzeń erekcji, miewają zaburzenia ejakulacji, a w przypadkach najbardziej skrajnych nawet w stanie największego podniecenia nie dochodzi u nich do wzwodu. Przyczyną takiego stanu mogą być zarówno patologie o podłożu organicznym, jak i psychogennym, najważniejsze jest dokładne ustalenie podłoża impotencji i niestety – w tym przypadku bez lekarza się nie obejdzie.

Jeśli zaś chodzi o łagodniejsze zaburzenia, można sobie z nimi radzić samodzielnie.

Preparaty na potencję – działanie

Preparaty na potencję wpływają na organizm na dwa sposoby, pierwsza grupa to środki objawowe, które likwidują objawy zaburzeń, czyli na przykład brak wzwodu i ejakulacji, ból podczas stosunku oraz wiele innych. Do takich leków i preparatów zaliczamy Viagrę i wszystkie do niej zbliżone tabletki, afrodyzjaki, specjalnego rodzaju lubrykanty i wiele, wiele innych.

Druga grupa produktów to te, które wykazują działanie przyczynowe, ich zadaniem jest zlikwidowanie przyczyn impotencji, może to być jednak trudne przede wszystkim dlatego, że zaburzenia erekcji mogą być spowodowane występowaniem szeregu innych chorób, najpierw trzeba więc rozwiązać ich problem.

Preparaty na potencję – dostępność i skuteczność

Część leków tego typu dostępna jest jedynie na receptę, a to ze względu na fakt, iż mogą one powodować pewne skutki uboczne, zagrażając i życiu i zdrowiu.

Preparaty ogólnodostępne tj. takie, które można kupić bez recepty są bezpieczne, ale część z nich zawodzi. Najskuteczniejsze środki tego typu nie tylko wpływają na seksualność, ale wyraźnie poprawiają też sprawność organizmu jako całości.

Jeśli chcesz poprawić witalność i wreszcie zacząć cieszyć się seksem bez żadnych problemów wybierz takie właśnie tabletki.

 

O autorze

Ania

5 komentarzy

  • oh jej, to i tak za duży wybór, potrzebuję czegoś prostego, silnego i bezpiecznego – który z tych wszystkich będzie najlepszy?

  • Po tygodniu to może nie, w każdym razie na pewno nie u mnie, ale dwa tygodnie dały takiego “kopa”, że już nie mam problemów, żadnych

  • a ja tak się zastanawiam jak te suplementy maja sie na przyklad do viagry – bo ona wiadomo dziala natychmiastowo, a tu?

Leave a Comment

WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner